PARMAK İZİ

Parmak İzi ve Kart Okuyucu
Finger Keeper N 308 Parmak İzi ve Kart Okuyucu
Wi-Fi Parmak İzi ve Kart Okuyucu
ZkTeco Sf 300 Parmak İzi ve Kart Okuyucu
ZkTeco K70 Parmak İzi ve Kart Okuyucu
ZkTeco iClock 880 Kart ve Parmak İzi Okuyucu
ZkTeco iClock 580 Parmak İzi ve Kart Okuyucu

S70

Parmak izi ve Kart Okuyucusu
ZkTeco K20 Parmak İzi ve Kart Okuyucu
ZkTeco Sf 100 Parmak İzi ve Kart Okuyucu
ZkTeco X7 Proximity Parmak İzi ve Kart Okuyucu
Damar ve Parmak İzi Okuyucu
ZkTeco Aya ve Parmak İzi Okuyucu
ZKTeco Sf 200 Parmak İzi ve Kart Okuyucu
ZKTeco F19 Parmak İzi ve Kart Okuyucu

Parmak izi geçiş kontrol sistemleri

Personellerin işe giriş ve çıkışlarını parmak okuma cihazları ile kayıt atına alanan personel takip (personel devam kontrol) sistemleridir. Parmak okuma sistemi olarak da bilinen bu pdks sistemlerinde kullanılan personel takip cihazları, biometrik parmak izi okuyucular olarak da bilinir.

Parmak izli personel takip sisteminin en önemli avantajı, personel devam kontrolünü pdks parmak izi giriş çıkış cihazları ile yapıyor olmasıdır. Bu sayede çalışanların birbirlerinin yerine işe giriş ve çıkış hareketi oluşturmalarının önüne geçilir. Aynı zmaanda işe giriş ve çıkışlarda kullancakları parmak izlerini sürekli yanlarında taşırlar, evde unutamazlar ve personel işe giriş çıkış kartı maliyetini ortadan kaldırır.

Personel parmak okuma cihazları genellikle personellerin işe giriş noktalarına monte edilerek kullanılır. Parmak izi tanıma cihazları turnike, manyetik kilit, elektrikli basaç, otomatik kayar kapılar vb. cihaları da yönetetebilir.

Parmak tanıma cihazlarını turnike, manyetik kilit, elektrikli basaç, otomatik kapı vb. cihazlar ile birlikte kullanarak, parmak izli turnike sistemleri, parmak izi ile açılan kapı sistemleri vb. parmak izli personel takip sistemi oluşturulur.

Sayfa başına git