Yüz Okuma Cihazı

İKİE Yazılım kimdir?

İKİE Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.; PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) alanında daima Özgün, Kaliteli, Hızlı, Başarılı ve GÜNCEL çözümler üretir. İKİE YAZILIM, PDKS sektörüne yeni bir dinamizm ve anlayış getirmek amacıyla, alanında uzman olan Bilgisayar, Kalite ve Yazılım mühendislerinden oluşan ekibi ile Personel Devam Kontrol Sİstemi, Access (Kapı Geçiş Sistemi) ve Borddro yazılımları ile entegrasyon konularında işletmelerin problemlerine çözüm üretir..

Büyük ve orta ölçekli işletmlere yönelik geliştirdiği Speed Up PDKS ve küçük ölçekli işletmelre uygun Speedy PDKS yazılımları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta olan İKİE YAZILIM, yazılımlarını güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde sürekli güncellemekte. Bu bağlamda yaptığı AR - GE ve inovasyon çalışmaları sırasında ekibinin bilgi birikiminin yanında kullanıcılardan gelen ihtiyaç bildirimlerini de kullanmaktan kaçınmamaktadır.

İKİE YAZILIM’ın ana hedefi sadece kaliteli ve orijinal çözümler üretmekten ibaret değildir. Bu çözümleri işetme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sürekli gelişen, nefes alan en yakın çözüm ortağınız olarak sizlere sunmak. Yazılım konusunda imkânsız olmadığını göstermek ve kaliteli yazılımları, kaliteli hizmet ile birleştirerek ulaşılabilir fiyatlara işletmelere sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için; bilişim mesleğinin etik değerlerini ödünsüz uygulamakta ve savunmaktadır.

İKİE YAZILIM çıktığı bu yolda işletmelerin taleplerini karşılamak ve sorunlarına ugun güncel çözümler geliştirmek için daima teknolojinin sınırlarını zorlayacaktır.