İKİE YAZILIM Kimdir?

İKİE YAZILIM Kimdir?

Tam Ticari Unvanı İKİE YAZILIM ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi'dir. PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) alanında daima Özgün, Kaliteli, Hızlı, Başarılı ve GÜNCEL çözümler üretir. İKİE YAZILIM, PDKS sektörüne yeni bir dinamizm ve anlayış getirmek amacıyla, alanında uzman olan Bilgisayar, Kalite ve Yazılım mühendislerinden oluşan ekibi ile Personel Devam Kontrol Sİstemi, Access (Kapı Geçiş Sistemi) ve Borddro yazılımları ile entegrasyon alanında işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretir.

Büyük, orta ve küçük ölçekli işletmlere yönelik geliştirdiği SPEED UP Lite, SPEED UP Standart, SPEED UP Pro yazılımları ile firmaların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır. Gücünü arkasındaki genç, dinamik ve tecrübeli yazılım ekibinden alan SPEED UP PDKS Programı, işletmelerin sürekli değişen en güncel ihtiyaçları ile aynı doğrultuda sürekli geliştirmektedir. Bu bağlamda İKİE YAZILIM yaptığı AR - GE ve İnovasyon çalışmaları sırasında güçlü yazılım ekibinin bilgi birikimini, kullanıcı geribildirimleri ile sentezleyerek kullanmaktan kaçınmamaktadır.

İKİE YAZILIM ’ın ana hedefi; kaliteli, özgün ve lisanslı çözümler üretmek ve ürettiği çözümleri işletmelerin her dönemdeki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sürekli güncellemektir. İşletmeniz ile aynı havayı teneffüs eden en yakın çözüm ortağınız olarak sizlerle omuz omuza yürümektir.

"Yazılımda İmkânsız Yoktur" İKİE YAZILIM olarak bunu biliyoruz. Müşterilerimizin bu rahatlığıa sahip olabilmeleri için hatasız, özgün, güvenilir ve hızlı yazılım çözümlerimizi kaliteli hizmet ile birleştirerek ulaşılabilir fiyatlara sunmak da diğer bir hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak için; bilişim mesleğinin etik değerlerini ödünsüz uygulamaktan ve savunmaktan hiçbir zaman çekinmemiş ve ÇEKİNMEYECEKTİR.

İKİE YAZILIM ’çıktığı bu yolda işletmelerin taleplerini karşılamak ve işletmelerin ihtiyaçlarına güncel çözümler üretmek için teknolojinin sınırlarını daima ZORLAYACAKTIR.

Sayfa başına git