SPEED UP PDKS Entegrasyon

PDKS Entegrasyonu Nedir?

Entegrasyon Nedir? PDKS sistemlerinde yazılım entegrasyonu personellerin giriş, çıkış raporu ve personel bilgilerinin tutulduğu pdks yazılımı ile işletme içinde kullanılan farklı yazılımlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmesi için yapılan karşılıklı veya tek taraflı veri transferidir. Kullanıcıların iş yükünü ve hataları ortadan kaldırmaktır yani bütünleşmek anlamına gelir.

Günümüzde işletmelerimizde kullanılan PDKS sistemleri, yatırımı yapılmış alınmış oldukları PDKS firmalarının potansiyellerine göre müşterilerine verdiği hizmetler ile sınırlı kalmakla beraber kullanıcıları güncel teknolojik gelişmeye kapılarını kapatmaya zorlamaktadır.

İnternetin yaygın kullanımı artması ile birlikte artık hizmetler online olmuş durumdadır. İşletmeniz için artık gelişen yazılım ve donanım hizmetleri ile mevcutta yapmış olduğunuz PDKS cihaz maliyetine tekrardan girmeden mevcut cihazları kullanarak, sadece raporlama işlemlerini yaptığınız PDKS yazılımına yatırım yaparak maliyeti ortadan kaldırmış ve yeni yazılım ile veri kaybı yaşamadan işlemlere devam edebilir ve işletmenizde kullandığınız diğer yazılımlar ile otomatik veri alışverişi yapabilirsiniz.

Mevcut PDKS sisteminize yapacağınız Speed UP PDKS yazılım yatırımı ile işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Örneğin;bir personelin iş sürecinden, çıkış işlemleri sürecine kadar geçen işlemleri PDKS yazılımından yaparak verilerin yapılan yazılım entegrasyonu ile kullanmakta olduğunuz İK, ERP, Muhasebe, vb. yazılımlara verilerin otomatik aktarılması artık Speed UP PDKS yazılımı ile sağlayabilirsiniz.

Yani; pdks sistem, entegrasyonu sizi için çalışan bir personel demektir.

Kullanım Alanları;

Kamu İşletmeleri, Fabrikalar, Ofisler, Plazalar, Mağazalar, Bankalar, Hastaneler, Hava limanları, Madenler, vb. İşletmelerdir.

Speed UP PDKS Çözüm Odaklı Güvenilir ve Kaliteli Hizmetler Sunar.

Sayfa başına git